KURUMSAL SAYFA

Bereket Emeklilik

Bereket'in dinamik, yenilikçi ve modern yapısıyla dikkat çeken
Hakkımızda Kısmına göz atın.

Bereket Emeklilik Hakkında

Bereket Emeklilik ve Hayat A.Ş. 1 Temmuz 2011 tarihinde kurulmuştur. 2012 yılının Mayıs ayında faiz gelirine duyarlı müşterilerine hizmet verebilmek adına Türkiye’nin ilk faizsiz emeklilik şirketi olarak yola çıkan Bereket Emeklilik, 26 Kasım 2016 tarihinde açık ihale olarak imzalanan satış ve hisse devir sözleşmesi ile TMSF'den devralınmış ve 159 yıllık köklü bir geçmişe dayanan, 17 bölge birliği, 1618 kooperatif, yaklaşık 843 bin çiftçi ortağı olan Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri’ne devredilmiştir.

Bireysel Emeklilik, Hayat ve Ferdi Kaza branşlarında faaliyet gösteren Bereket Emeklilik bireysel ve kurumsal müşterilerine hizmet vermektedir.

Yurt geneline dağılmış 10 bölge müdürlüğü ve 584 acentesi ile birlikte kuruluşundan bu yana yetkin insan kaynağı, teknolojinin getirdiği en son imkânlar ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile faaliyetlerine devam etmeyi amaçlayan Bereket Emeklilik, sermayedarı Tarım Kredi Kooperatifleri’nden alacağı güç ile Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri’nin ortakları olan çiftçilerimizi de içine alan daha geniş bir müşteri kitlesine en iyi kalitede hizmet vermeye başlayarak sektörde ayrı bir yere konumlanmıştır.

Bereket Emeklilik yurt genelinde yaygın olan 1618 Tarım Kredi Kooperatifi ve acentelerinin yanı sıra; Türkiye Finans Katılım Bankası ve Çağrı Merkezi ile müşteri odaklı çalışmaya devam etmektedir.

DUYURU

Bereket Sigorta & Bereket Emeklilik ve Hayat A.Ş 2023 Yılı Genel Kurul İlanı

Devamını Oku