MÜSİAD İş Birliğimiz

Bereket Sigorta ve Bereket Emeklilik ile Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) arasında işbirliği kapsamında MÜSİAD üyeleri ve çalışanlarına özel sigorta çözümleri ve ayrıcalıklar sunulmaktadır.

MÜSİAD üyeleri ve çalışanlarına özel indirimlerle sunulan sigorta ürünlerinin yanı sıra bu ürünlere sahip olan üyelere geniş bir yelpazede birçok fayda sağlayan Bereket’li Kulüp üyelik ayrıcalığı tanınmaktadır.

MÜSİAD üyeleri, belirlenen sigorta ürünlerini satın aldıkları andan itibaren Bereket’li Kulüp’ün sunduğu ayrıcalıklar dünyasında sunulan ücretsiz veya indirimli hizmetlerden yararlanabileceklerdir.

Zenginleştirilmiş hizmetleri ile seyahat ayrıcalıklarından araç kiralama hizmetine, ozon dezenfeksiyon indiriminden kargo hizmetine, online eğitimlerden cep telefonu tamirine kadar bir çok fayda Bereket’li Kulüp dünyasında üyeleri bekliyor. Tüm bu hizmetlere ek olarak Bereket’li Kulüp üyelerine anlaşmalı kurumlardan alınan benzin için %2, motorin için %4, LPG için ise %9 oranında “Akaryakıt İndirimi” imkânı da sunuluyor.

Bereket’li Kulüp’ün ayrıcalıklı dünyası ile tanışmak için tek yapmanız gereken size en yakın Bereket Sigorta acentesini ziyaret ederek, evinizi Bereketli Konut Sigortası, işyerinizi Bereket İş Yeri/Bereketli Kobi Sigortası, aracınızı Genişletilmiş Kasko ürünlerinden en az biri ile sigortalamak veya size özel avantajlı bir şekilde oluşturduğumuz Gruba Bağlı Bireysel Emeklilik Planı yaptırarak geleceğinizi güvence altına almak.

DUYURU

Bereket Sigorta & Bereket Emeklilik ve Hayat A.Ş Genel Kurul İlanı

Devamını Oku